Сайт в разработке

Внимание: возникли технические проблемы с сервером SQL.Доступ к сайту ограничен.

Голонасінний гарбуз

Механізація збирання врожаю

До 1970 року збирання врожаю гарбуза і гарбузового насіння відбувалося тільки вручну, іноді робилися спроби механізувати деякі процеси. На сьогоднішній день всі процеси збирання гарбузів механізовано.

Спочатку гарбузи потрібно зібрати в рядки, для того, щоб комбайн безперешкодно і ефективно зібрав максимум урожаю. Для валкоутворення використовується техніка австрійського виробника фірми КРЕПФЕЛЬ. Це клин з гідравлічним приводом роликів ROLLMAX.

За допомогою клина ви отримаєте насичені рядки з непошкодженими гарбузами. За відсутності спеціального обладнання для скочування гарбуза можна зробити клин самостійно, але при цьому може знизитись ефективність валкоутворення.

Валкоутворювач гарбузів причіпляють до трактора на передню навіску, а на задню навішують подрібнювач рослинних рештків, який подрібнює стебла гарбузів та рослин, які виросли в період вегетації гарбуза. Звертаємо увагу, що процес подрібнення рослинних рештків відіграє основну роль на ефективній роботі комбайна. Використовувати можна різні марки подрібнювачів, як вітчизняні так і імпортні.

Після формування рядків з гарбузами запускають гарбузозбиральний комбайн MOTY KE 3000. Комбайн причепний, кріпиться до трактора. Комбайн має 6 виходів для гідравлічних шлангів, бак з оливою на 350 літрів, пульт керування ( для керування з кабіни водія), велике колесо типу «їжак» для наколювання гарбуза, транспортувальну стрічку, барабан для подрібнення гарбуза та внутрішній барабан для відокремлення гарбузового насіння від м’якоті, бункер для насіння.

Після повного наповнення бункера сировина висипається в транспортний засіб за допомогою шнека, , який для зручності може змінювати кут нахилу.

Середня продуктивність комбайна для збирання гарбуза складає від 15 до 20 га за день.

Після завершення роботи на комбайні рекомендується промити всі щітки і барабан, перевірити стан оливи, почистити радіатор, перевірити ремні.