Партнерство у вирощуванні

ТОВ «Голденкерн» пропонує

Упродовж тисяч років гарбузи стали неодмінними супутниками людства, звичними та невід’ємними об’єктами сільських пейзажів. Окрім традиційних сортів, існують не зовсім для нас звичні, голозерні гарбузи,- результат кропіткої багаторічної праці селекціонерів.

З точки зору мікроелементів та вітамінів поживна цінність цього гарбуза значно вища, вміст насіння більший, ніж у традиційних сортів. Голозерний гарбуз є не тільки повноцінним і збалансованим кормом для тварин, але й джерелом дуже корисного насіння без лушпиння. Корисні для здоров’я людини властивості та природньо високий вміст олії в насінні цього гарбуза багато років поспіль формують стабільний попит на нього в європейських країнах.

ТОВ «Голденкерн» з 2007р. набув значного досвіду у вирощуванні та переробленні голозерних гарбузів у різних регіонах України ( на мапі України відображені зеленим кольором). На підставі нашого багаторічного досвіду компетентно стверджуємо, що сьогодні в Україні, при промисловому обсязі виробництва, гарбуз може давати вагомий, реальний прибуток як для малого, так і для великого господарства.

Усі ці роки ТОВ «Голденкерн» плідно співпрацює з низкою сільгосппідприємств різної форми власності. Наша відкрита партнерська форма співпраці задовільняє всі сторони договору і тому є незмінною вже тривалий час.

Як же виглядає ця співпраця в реальності?

По-перше, ТОВ «Голденкерн» укладає із сільгоспвиробниками договір на вирощування та поставку насіння голозерного гарбуза терміном від 1 до 5 років. Предметом договору є замовлення ТОВ «Голденкерн» («Замовник») сільгоспвиробнику («Виконавець») на вирощування голозерного гарбуза за технологією та під наглядом фахівців ТОВ «Голденкерн».

Обов’язками «Виконавця», згідно з договором, є:

 
- підготування під посів гарбуза площі не менше 400га;
- проведення посіву та внесення в грунт необхідних добрив;
- оброблення посівів грунтовими гербіцидами та проведення 2-3 рази міжрядного обробітку;
- оброблення посівів мікроелементами та стимуляторами росту (за необхідності).

ТОВ «Голденкерн», як «Замовник», виконує наступне:

- надає «Виконавцю» необхідний посівний матеріал (оплату «Виконавець» проводить з початку збору врожаю);
- надає «Виконавцю», через своїх фахівців, консультаційну допомогу, контролює дотримання технології посіву та вирощування гарбузів; 
- проводить, після дозрівання, своїми силами та механізмами збирання врожаю та сплачує «Виконавцю» кошти з розрахунку 580 євро за одну залікову тонну сирого насіння гарбуза (зважування на вагах «Виконавця», оплата в гривнях за курсом НБУ).

Окрема пропозиція для збільшення прибутку

Заробити ще більше на гарбузовому насінні? Це теж можливо, але за умови повного циклу виробництва, який складається з вирощування гарбузів та перероблення мокрого насіння у сухий продукт, готовий для продажу та транспортування. Зацікавленим у формуванні окремого, «гарбузового», напрямку розвитку підприємства ТОВ «Голденкерн» буде сприяти на всіх етапах – від закупівлі та монтажу обладнання до отримання та продажу сухого насіння.

Економічні розклади та комерційні вигоди

• Затратна частина «Виконавця» по даній схемі складає від – 350 до 400 євро/га

• Середня урожайність з 1га – 1,5 тони сирого насіння

• Прибуток «Виконавця» навіть при середній врожайності складає не менше 100%, а при оптимальних погодних умовах може сягати навіть 300%

• Вся маса врожаю буде зібрана та сплачена, згідно договору

Детальніше про те, як отримати прибуток з вирощування голозерного гарбуза (умови співпраці, інформація про посівний матеріал, правила обробітку землі, особливості збирання гарбуза, взаємодія «Замовника» та «Виконавця» на всіх етапах вирощування та збору врожаю, тощо) можна довідатись за телефонами:

+38 044 364-98-69 офіс в м.Київ
+38 067 657 03 42 Леонід Маркович
+38 067 401 37 01 Геннадій Миколайович